Жасмин

18.02.2020

Жасмин

Жасмини відносяться до сімейства гортензіевих і являють собою вічнозелений чагарник або ліану. Висота цього листопадного чагарнику залежить від сорту і може варіюватися від 70 см (у мініатюрних різновидів) до 6 м. Його довгі прямі гілки покриті сірою корою. Листя яйцевидної форми мають розмір від 2 до 7 см в довжину. Суцвіття гроновидні, що складаються з простих напівмахрових або махрових квіток. Існують різні види і сорти жасмину. Більшість сортів відрізняються недовгим цвітінням, середній термін прикраси квітками – близько трьох тижнів. Терміни цвітіння розкидані по часу в залежності від сорту. Жасмин часто використовується для створення живих огорож, низькорослі сорти – для прикраси альпійських гірок, рокаріїв і бардюрів.

весна, осінь

сонячне місце, може рости і в тіні дерев

морозостійкий (при температурі нижче -150C, необхідно укриття)

помірно родючий, злегка вологий, добре дренований

обов’язково

тільки в посушливий період

в період вегетації два рази на місяць мінеральними і органічними добривами по черзі. Восени підживлення вносять один раз на місяць

гниль і втрата листя

довгоносик, тля, м’яка ложнощитівка, павутинний кліщ, білокрилка, борошнистий хробак

Обрізку будь-якого виду проводять після цвітіння, так як квіткові бруньки закладаються на пагонах нового зростання. Старі гілки чагарнику жасмину обрізають до рівня землі, а нові на третину, видаляють сухі, пошкоджені і хворі пагони. Проріджують загущені посадки, особливо у ліан. Обрізка сприяє активному новому зростанню, стимулює цвітіння, підтримує необхідну висоту і форму насаджень. З її допомогою можна надати ліаноподібний видам форму пишного куща.

Замовити дзвінок

корзина

Разом:

Кошик

Дякуемо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом!

ОК