Туя західна

18.02.2020

Туя західна

Туя Thya – хвойна рослина з сімейства кипарисових. Це повільно зростаюче дерево, що досягає у висоту 15-20 м. Крона у туї західної пірамідальна або яйцеподібна. Коренева система компактна. Кора у молодому віці цегляно-коричнева, гладка, з часом стає сіро-коричневої, у дерева з більш ніж десятирічною історією кора на стовбурі в глибоких поздовжніх тріщинах, волокниста. Хвоя у туї лускоподібний, зелена і дуже дрібна 2-4 мм довжиною, покриває гілки як луска. Термін життя листя максимум 2-3 роки, потім вона опадає, але не по одній, а невеликими гілочками, відбувається оновлення крони поступово і непомітно. До зими хвоя знебарвлюється до жовтувато-зеленого або коричневого кольору. Квітки не декоративні – однодомні, верхівкові, поодинокі. Шишки теж дрібні, близько 1 см завдовжки, яйцевидної форми. У кожній шишці два жовтих крилатих насіння. Туя широко використовується в ландшафтному дизайні при створенні композицій і живих загорож.

весна, рання осінь

яскраве сонячне світло або напівтінь

морозостійка; в перші кілька років потребує укриття

помірно вологі, водопроникні ґрунти

обов’язково

в перший місяць посаджене хвойне дерево поливається кожні 3-4 дні, чергуючи полив під корінь з зрошенням Подальший догляд – рясний полив протягом усього сезону. У наступні роки коренева система туї дістане воду самостійно, достатньо лише поливати її в суху погоду

навесні комплексним мінеральним добривом

рахеомікоз, фузаріоз, побуріння пагонів, іржа, шютте

туєва тля, туєві ложнощітівки, молі-пестрянки, довгоносик, павутинний кліщ, дротяники

Санітарна – ранньою весною, влітку і восени, в похмурий день. Декоративна стрижка – не більше, ніж на 1/3 пагона в квітні-травні або в кінці літа. Обрізка верхньої частини туї коригує висоту її зростання. Для підтримки заданої форми – видалення однорічного приросту.

Замовити дзвінок

корзина

Разом:

Кошик

Дякуемо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом!

ОК