Трава газонна

18.02.2020

Трава газонна

Газон – ділянка землі зі штучно створеним покровом з трав’янистих рослин. Трав’яний покрив, створений посівом насіння спеціально підібраних трав; нерідко служить фоном для декоративних посадок і паркових споруд; може бути самостійним елементом ландшафтної композиції. Часто в створенні дизайну використовується рулонний газон – пласти готової дернини з трав’яним покровом. Своєю назвою зобов’язані способу транспортування – їх перевозять в рулонних пакунках, подібно килиму. У ландшафтному дизайні рулонний газон застосовується для створення зон відпочинку, на ділянках біля бордюрів і стовбурів дерев, для зміцнення берегів штучних і природних водойм, для ремонту газонів – спортивних і партерних.

весна-осінь

сонячне місце

морозостійка

добре дренований, родючий

не обов’язково

регулярний

у весняний і літній час – комплексні добрива на основі калію, фосфору й азоту, осінь – склад з низьким вмістом азоту

грибок, фузаріоз, антракноз, борошниста роса, іржа, червона ниткоподібні, доларова плямистість, відьмині кільця

мох, лишайник, водорості, гриби, кріт, мурахи, дощові черв’яки, хлібний кліщ, дротяники, шведська муха, комар довгоніжка

регулярне скошування проводять у міру необхідності. Найчастіше періодичність становить 7-10 днів. Перед зимівлею обрізка трави можлива до середини жовтня. Оптимальна висота трав’яного покриву на момент приходу зими становить 4-6 см.

Замовити дзвінок

корзина

Разом:

Кошик

Дякуемо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом!

ОК