Слива пурпурнолиста

06.04.2020

Слива пурпурнолиста

Слива декоративна – дерево з незвичайною червоною листвою. Слива з пурпурової кроною має безліч сортів з незначними відмінностями. Серед них: висота дерева, потужність розгалуження, швидкість росту, обрис і відтінок листя, форма і смак плодів. Один з найпопулярніших червонолистих сортів – Голлівуд. Сливове дерево досягає декількох метрів у висоту, відрізняється розлогою рідкою кроною, яку формують темно-червоні пагони і червоне листя. Цвіте Голлівуд білими квітками.

весна, осінь

сонячне місце, захищене від вітрів

морозостійка

суглинна (средньоглиниста) або піщана

Бажано

зазвичай раз в 1 – 2 місяці при помірних опадах під коріння вносити 4 – 5 відер води

регулярно підгодовувати мінеральними добривами та органікою. Навесні необхідно вносити азотні добрива, влітку – розчин коров’яку і калій. Восени землю навколо дерев необхідно перекопати і удобрити перегноєм.

борошниста роса, некроз стовбура, плодова гниль, іржа

плодова міль, листовійки

Декоративна зливу з червоним листям в обов’язковому порядку потребує обрізання, яку проводять щорічно. Червонолисті дерева добре переносять підстригання, кронам надають округлу, розріджену або вазоподібну форму. Потрібно також санітарна обрізка – своєчасне видалення всіх сухих і ослаблених частин. В іншому випадку рослина може постраждати від хвороб і шкідників.

Замовити дзвінок

корзина

Разом:

Кошик

Дякуемо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом!

ОК