Бузок

18.02.2020

Бузок

Бузок – рід чагарників сімейства маслинові, що включає в себе за різними джерелами від 22 до 36 видів, що виростають в гірських районах Євразії. Бузок – це листопадний багатостовбурний чагарник, висота якого варіюється від 2 до 8 метрів. Діаметр стовбурів дорівнює близько 0,2 метрів. Забарвлення кори коричнево-сіре або сіре. У молодих рослин гладка кора біля стовбура, а у старих – тріщинувата. Розпускання листя відбувається рано, вона тримається на гілках до настання морозів. У різних видів форма листя може відрізнятися. Вона буває сердцеподібна, овальна, яйцеподібна або подовжена, загострюється у верхній частині. Забарвлення листя темно або блідо-зелене. Квітки, можуть бути пофарбовані в ліловий, блакитний, рожевий, білий, пурпурний або фіолетовий колір. Зацвісти бузок може з останніх днів квітня до перших – червня. Під час цвітіння бузку сад наповнюється неповторним, найніжнішим і дуже приємним ароматом.

з другої половини липня до початку вересня.

яскраве світло, легка напівтінь.

морозостійка

помірно волога, багата гумусом, з pH 5,0-7,0.

бажано

тільки в першій половині літа в міру висихання ґрунту. Витрата води на кожен кущ – 25-30 л. Надалі полив проводять тільки в затяжну посуху.

перші 2-3 роки під кущі вносять трохи азотних добрив: Калійно-фосфорні добрива вносять один раз в 2-3 року. Однак найкраще добриво для бузку – розчин 200 г золи в відрі води.

борошниста роса, бактеріальний некроз, вертіцільоз і бактеріальна гниль.

листові або брунькові кліщі, бражник, бузкові п’ядака і мінують молі.

З дворічного віку навесні, до початку сокоруху. Санітарна – слід видалити всі травмовані, засихають, пошкоджені морозом або хворобою гілки і пагони, ті, що неправильно ростуть. В період активного цвітіння видалити приблизно 60 відсотків усіх квітучих стебел. По закінченню цвітіння прибрати з чагарнику все почали в’янути суцвіття.

Замовити дзвінок

корзина

Разом:

Кошик

Дякуемо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом!

ОК