Штамбова троянда

18.02.2020

Штамбова троянда

Штамбові троянди – це не вид троянди та не сорт, а просто штучна форма, створена в результаті щеплення троянди певного сорту на стебло шипшини на висоті до 2 м. У результаті виходить деревце, корінь і стебло якого належать шипшині, а пишно квітуча крона – сорту троянди. Розмір крони, форма і висота рослини, напрямок росту, колір і забарвлення квітів будуть залежати від сорту прищепленої троянди. Цвітуть такі троянди набагато довше, ніж кущові. Знаходження рослини високо від землі робить її стійкою до деяких захворювань. Висаджують рослини, як в одиночній посадці, так і невеликими групами. Вони гарні і на клумбі разом з кущовими трояндами, уздовж доріжок, в міксбордері, і на тлі газону.

кінець квітня – середина травня; протягом усього літа посадки також можливі

сонячне місце

потребує укриття на зиму

витримують різноманітні ґрунтові умови, але краще підходять легкі глинисті ґрунти

обов’язково

регулярно весь теплий сезон, крапельний полив

двічі: навесні і після цвітіння – мінеральні комплекси, спеціально розроблені для штамбових троянд, натуральні підгодівлі – перепрілий коров’як і біогумус.

борошниста роса, чорна плямистість, сіра гниль, хлороз

гусениця, павутинний кліщ, попелиця, листовійка, нематода

На штамбі, який є шипшиною, може з’являтися дика поросль, її потрібно обов’язково видаляти. Кореневі нащадки – теж вирізають. У рік посадки – видаляють бутони. Видалення бутонів, які відцвіли. При обрізанні, нижче квітки, залишають на пагонах не менше 3-4 бруньок (листя). При осінньому або весняному обрізуванні – залишають на пагонах 5-6 бруньок.

Замовити дзвінок

корзина

Разом:

Кошик

Дякуемо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом!

ОК