Троянда чайно- гібридна

18.02.2020

Троянда чайно- гібридна

Даний сорт вийшов в результаті схрещування ремонтантної і чайної троянди. Чайно-гібридні троянди мають довгасту і келиховидну форму бутона. Дуже ефектно виглядають сорти, що володіють чашоподібними або кулястими квітами. У діаметрі вони можуть бути від 8 до 18 см, а по виду – напівмахрові та густомахрові. Забарвлення у цих троянд – від яскраво-білого і до темно-червоного з чорним відтінком. Трохи пізніше зародилися інші чайно-гібридні троянди. Сорти у них складаються з 2-3 тонів (фіолетового, зеленого і салатового) з переливним і візерунчастим відливом. Квітки – окремі або ж в суцвіттях. Такі рослини мають рівні кущі, рідше трапляються гіллясті – 60-150 см. Листочки великі, від салатового до темно-зеленого відтінку, матові або переливаються. Чайно-гібридна троянда відрізняється тим, що квіти у неї мають досить незвичайний аромат, тільки що зрізаного чаю, а також її цвітіння триває з перших літніх днів і до глибокої осені.

травень; до настання сильної спеки в червні

велика кількість сонячного світла і є надійний захист від вітру

низька, потрібно вкривати на зиму

найкраще підходить слабокисла і досить пухка земля

обов’язково

під час активного росту, а також в період бутонізації та цвітіння – 1 раз в 7 діб. А в весняний і осінній час раз в 1,5-2 тижні.

мінеральні підгодівлі, до складу яких входять фосфор, магній і калій. З початком активного зростання – двічі розчином азотного добрива. Після першого цвітіння – підгодівля мінеральними добривами.

борошниста роса, чорна плямистість, сіра гниль, хлороз

гусениця, павутинний кліщ, попелиця, листовійка, нематода

в 1-й рік життя кущик підрізають на 2-3 нирки, після – на 5-7 нирок. Обрізка влітку значно посилюється ріст пагонів. На зимовий період – останні дні жовтня, при цьому видаляються пагони, листочки, квіти, які не визріли, бутони.

Замовити дзвінок

корзина

Разом:

Кошик

Дякуемо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом!

ОК