Ромашка

18.02.2020

Ромашка

Рослина ромашка (лат. Matricaria) – рід трав’янистих квіткових багаторічників сімейства Складноцвіті, або Айстрові, який об’єднує в собі приблизно двадцять видів невисоких ароматних трав, що зацвітають вже в перший рік. Ця рослина характеризується наявністю прямих малогіллястих стебел, висота яких становить від 80 до 100 сантиметрів. Листя на стеблі розташовується в черговому порядку. Воно має зелене забарвлення і характеризується цілісністю. Всі представники роду ромашок володіють слабким, але характерним запахом. Цвітіння починається досить рано. Зазвичай, перші суцвіття з’являються на самому початку весни, в теплих районах іноді вже на початку березня. Оскільки цвітіння відбувається не одночасно, квітучі ромашки навіть на одній ділянці можна зустріти протягом усього сезону – з початку березня до кінця жовтня. Пік цвітіння припадає на період травень-липень. Ромашка може застосовуватися в ландшафтному дизайні і для оформлення букетів з польових квітів.

посів насіння в ґрунт – в кінці травня, посів насіння на розсаду – в березні, висадка сіянців в сад – в травні.

яскраве сонячне світло.

потребує укриття

слаболужний або нейтральний, на ділянці з глибоким заляганням ґрунтових вод.

обов’язково

в період вкорінення сіянці поливають часто, але потім полив потрібно тільки в період тривалої посухи.

щорічно в ґрунт вносять перегній, торф і компост, а в середині весни по ділянці розсипають аміачну селітру з розрахунку 20 г добрива на м². Поливати після цього ділянку не потрібно.

борошниста роса, сіра гниль, іржа і фузаріоз.

тля, трипси, зіркокрилі мушки і дротяники.

У процесі росту і цвітіння зів’ялі суцвіття обов’язково зрізують разом зі стеблом. Ближче до осені видаляються всі старі, відмерлі частини, вирізують квітконоси і сухе листя. Рослину перед холодами обрізають до ґрунту.

Замовити дзвінок

корзина

Разом:

Кошик

Дякуемо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом!

ОК