Резуха альпійська(Арабіс)

18.02.2020

Резуха альпійська(Арабіс)

Рослина арабис (лат. Arabis), або резуха відноситься до роду трав’янистих багаторічників сімейства Капустяні, або Хрестоцвіті, який налічує понад 100 видів. Арабіс культивують як однолітник або багатолітник. Його використовують як ґрунтопокривну рослину, так як вона має сланкі пагони, які вкорінюються.. Висота куща не перевищує 0,3 метрів. На поверхні зелених листових пластин є щільне опушення, їх форма серцеподібна, вони цілісні, іноді з зубчастою крайкою. Не дуже великі щільні суцвіття гроновидної форми складаються з махрових або простих квіток, в діаметрі досягають 15 мм, вони можуть бути пофарбовані в білий, світло-жовтий, рожевий або ліловий колір. Рясне цвітіння рослина є порівняно тривалим, і починається воно приблизно в середині весняного періоду. Від суцвіть виходить дуже приємний запах, який приваблює в сад велику кількість бджіл. Рослина має не тільки різкий запах, але і є невибагливим до умов вирощування.

посів насіння в ґрунт – в жовтні, посів насіння на розсаду – в квітні, висадка сіянців в сад – в кінці травня або на початку червня.

яскраве сонячне світло або напівтінь.

необхідно укриття

пухкий, піщаний, помірно вологий, попередньо удобрений.

обов’язково

помірний і тільки в сильну посуху.

одна за сезон: ранньою весною, до початку цвітіння вносять комплексне мінеральне добриво.

вірусна мозаїка

хрестоцвіті блішки

Швидкозростаючі стебла необхідно піддавати систематичній обрізці, щоб зберегти форму рослини охайною. Своєчасне видалення квіток, які почали в’янути, сприяє більш тривалому цвітінню.

Замовити дзвінок

корзина

Разом:

Кошик

Дякуемо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом!

ОК