Псевдотсуга

18.02.2020

Псевдотсуга

Псевдотсуга або лжетсуга – це вічнозелене хвойне дерево, належить до сімейства Соснових. Існує всього чотири види рослини, більшість їх представників розвиваються в висоту до 50-100 метрів, але є карликові форми, висота яких може досягти всього 60 см. При цьому ствол великих дерев в поперечнику близько 1-3 метрів, а крони – 8-10 метрів. Крона псевдотсуги різних видів буває у вигляді конуса, піраміди, але з віком стає схожою на округлий циліндр. Кора молодої рослини гладенька, тонка, сіруватого забарвлення, має безліч смолянистих кишень. Кора дорослого дерева щільна і товста, з тріщинами, товщиною близько 10-30 см. Хвоя дерева товщиною 1,9-3,2 см, злегка зігнута, жовтувато-зеленого або блакитного-зеленого забарвлення, буває з гострим або тупим кінчиком. Шишки псевдотсуги є чоловічі і жіночі: перші червонувато-оранжевого забарвлення, подовжені; другі червонуватого кольору, також подовжені, розташовані на верхівках пагонів. Жовтуваті-коричневі шишечки у вигляді овального циліндра звисають, формуються на кінцях пагонів, довжиною близько 3-18 см. Встигають плоди дерева пізно і, розкрившись, звільняються від насіння.

весна

відкриті місця, в міру освітлені

морозостійка

добре дренований і суглинний грунт

обов’язково

частий

комплексні добрива для хвойних рослин. Серед мінеральних добрив використовуйте азот навесні, фосфор – влітку і калій – в кінці літа або початку осені.

діапортове всихання, відмирання кори, шютте,

жуки – короїди, равлики, тля

обрізати дерево рекомендується кожні три роки, частіше це робити не можна. У молодому віці слід проводити формуючу обрізку крони. Для цього потрібно обрізати бічні пагони, щоб вони з часом розросталися щільніше і пухнастіше.

Замовити дзвінок

корзина

Разом:

Кошик

Дякуемо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом!

ОК