Плющ садовий

18.02.2020

Плющ садовий

Плющ садовий вічнозелений (Hedera helix) – це кучерява ліаноподобна багаторічна вічнозелена рослина сімейства аралієвих (Araliaceae). У більшості видів плюща листя шкірясті, блискучі, мають гладку поверхню, пронизану численними прожилками. Залежно від виду листові пластини можуть бути трипалими, п’ятипалими, серцеподібними. Забарвлення листя, як правило, однотонна зелена, зустрічаються види з строкатими листовими пластинами: з жовтими вкрапленнями, червоними смужками і білою окантовкою по краях. Рослина здатна розростатися по різних поверхнях за рахунок численних повітряних коренів – присосок, які можуть зачіпатися не тільки за дерева і їх гілки, але і за шорсткі кам’яні стіни. Довжина пагонів плюща може досягати триметрової довжини. Під час періоду цвітіння рослина утворює невеликі зеленувато-жовті квіти, зібрані в парасольки, які не мають декоративної цінності.

весна

сонячне місце, півтінь

необхідно укриття

росте практично на будь-якому грунті, крім глинистої

бажано

до 2 разів на тиждень.

Щоб прискорити ріст рослини у весняно-літній період, рекомендується проводити підгодівлю плюща садового один раз в два тижні. Для підгодівлі підійдуть добрива для декоративних рослин, до складу яких входить азот. Для того щоб рослина краще перенесло зиму, починаючи з середини літа, можна підгодовувати його добривами з наявністю калію і фосфору.

грибок

тля, щитівка, трипси, білокрилка, павутинний кліщ

Плющ садовий обрізають восени, видаляючи зайві пагони і сухе листя. Довгі пагони вкоротити. Для того щоб виростити пишне рослина необхідно зрізати всі кінчики пагонів.

Замовити дзвінок

корзина

Разом:

Кошик

Дякуемо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом!

ОК