В’юнка троянда

18.02.2020

В’юнка троянда

В’юнкі троянди – красива садова рослина, що має вигляд високого куща, його стебла в’ються, можуть досягати декількох метрів в довжину і має висоту від 5 до 15 метрів. Всі в’юнкі троянди підрозділяються на великоквіткові та дрібноквіткові. Стебла дрібноквіткових троянд бувають сланкими і дугоподібними, вони досягають в довжину більше 5 м, характеризуються яскравим зеленим відтінком і поверхнею, покритою шипами. Листочки, розміщені на пагонах, невеликі за розміром і мають легкий глянсовий відлив. Діаметр суцвіть зазвичай не перевищує 2,5 см, квіточки в залежності від умов вирощування і сортових особливостей можуть бути простими, напівмахровими і махровими. Дрібноквіткові троянди володіють слабким солодкуватим ароматом, їх квітки формуються в суцвіття і вкривають всю довжину пагонів. У цих троянд тривале і рясне цвітіння, яке перевищує 4 тижні. Більшість сортів дрібноквіткових троянд морозостійкі і прекрасно переносять зимівлю навіть під легким укриттям. Великоквіткові троянди володіють більш міцними і товстими стеблами, які не перевищують висоту 3 метрів. Квітки у них великі (в діаметрі досягають 4 см) і період цвітіння у них безперервний. В’юнка троянда ідеально підходить для прикраси двору, при створенні декоративних колон, пірамід, арок, шпалер, зеленого оформлення стін будівель, балконів, альтанок.

південна і південно-західна сторона; весна, починаючи з середини і до кінця. Осінь – з кінця вересня до середини осені

сонячне місце з ранку і до обіду;

потребує укриття на зиму

суглинки і родючі ґрунти з хорошою волого-і водопроникність.

обов’язково

перший рік – тільки в літній період. Полив один раз в 7 днів, вранці або ввечері

Якщо саджанці висаджені навесні, до кінця літа рослини не підживлюють. На початку осені – калійновмістні добрива. Троянди осінньої посадки не удобрюють до весни. На другий рік життя в ґрунт рослинам потрібно вносити по черзі мінеральні та органічні добрива. Троянди третю і наступну років життя треба підгодовувати лише органічними добривами. У період інтенсивного росту – підгодувати 5 разів. У період цвітіння в ґрунт вносити добрива не можна.

борошниста роса, чорна плямистість, іржа, рак кори, сіра гниль

павутинний кліщ, зелена трояндова тля, трояндова листовійка, трояндовий пильщик, трояндова цикада, трипси, бджола листоріз

На першому році життя – підрізають висохлі і пошкоджені гілки. На другому році життя – молоді стебла, які ростуть з боків. Гілки, які відцвіли, якщо не потрібні їхні плоди, також потрібно обрізати, щоб спровокувати нове цвітіння.

Замовити дзвінок

корзина

Разом:

Кошик

Дякуемо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом!

ОК