Півонія деревоподібна

18.02.2020

Півонія деревоподібна

Півонія деревовидна (Paeonia x suffruticosa), або напівчагарниковий є гібридним видом, що належать до роду півонія сімейства Піонова. Деревоподібна півонія – це листопадний чагарник, висота якого варіюється від 150 до 200 сантиметрів. Товсті прямостоячі пагони пофарбовані в блідо-коричневий колір. На відміну від трав’янистої півонії стебла такої рослини восени часом не в’януть, а з кожним роком розростаються все більше, і з часом кущик набуває напівкулястої форми. Орнаментальні, ажурні листочки є двічі пір’ястими. Квітки розміщуються на кінцях стебел, їх діаметр варіюється від 12 до 20 сантиметрів або більше. Такі квітки бувають махровими, напівмахровими і простими. Вони можуть бути пофарбовані в білий, фіолетовий, жовтий, рожевий, малиновий колір, а також зустрічаються і двокольорові. З віком цвітіння стає все рясніше. Цвітіння такого півонії починається на 2 тижні раніше трав’янистої, а його тривалість – 14-21 день. Такі півонії володіють стійкістю до холоду.

з середини серпня до кінця вересня

яскраве сонячне світло, легка напівтінь

морозостійкий

родючий суглинок

бажано

два рази на місяць по 6-7 літрів води на кожен кущ, в сильну спеку – частіший полив, з серпня полив поступово припиняють.

на початку вегетації – азотним добривом, в період бутонізації – калійно-фосфорним, в період цвітіння – повним комплексом.

сіра гниль, бура плямистість, коренева гниль

тля, гусениці

весною до початку періоду інтенсивного росту. – зрізати висохлі стебла. Старі ж пагони треба обрізати так, щоб залишилося близько 10 сантиметрів. Для того щоб цвітіння на наступний рік було більш рясне, потрібно провести обрізку стебел до верхньої пазушної нирки.

Замовити дзвінок

корзина

Разом:

Кошик

Дякуемо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом!

ОК