Ялиця корейська

20.05.2020

Ялиця корейська

Ялиця корейська – представник сімейства Соснові. Вічнозелена рослина має потужну кореневу систему. У молодих дерев кора гладка і тонка, сіруватого відтінку. Згодом поверхня стає більш товстою, на ній з’являються тріщини. Висота ялиці корейської досягає 15 м. Крона широка, в формі конуса. Молоді гілки жовті, з віком набувають пурпурну забарвлення. Плоди корейської ялиці – шишки пурпурно-фіолетового кольору, довжиною близько 4- 8 см, діаметр – до 2 см. Посаджені на гілки вертикально на коротку ніжку, концентруються у верхній частині дерева і на молодих кінцях гілок.

весна

світлі, відкриті, безвітряні місця

морозостійкий

вологий, добре дренований, багата, найкраще суглинна

бажано

Після посадки ялицю необхідно поливати щодня, поки вона не почне зростати. Це буде помітно по свіжих верхівковим голках і насиченого кольору. З настанням теплих днів у наступному році ялицю поливають всього тричі в сезон, а в посушливий час – двічі на місяць.

мінеральними комплексами, навесні, з третього або четвертого року після висадки в ґрунт

іржа, коренева гниль

ялицево-смерековий хермес (різновид попелиці), павутинні кліщі, жуки-ковалики, ялицеві вусачі, хрущі.

навесні, до початку сокоруху, видаляють сухі та пошкоджені гілки, а також формують крону ялиці, якщо в цьому є необхідність. Обрізку здійснюють садовими ножицями. За одну стрижку пагони вкорочують не більше ніж на третину довжини. В цілому, у ялиці природна акуратна крона, яка не вимагає формування.

Замовити дзвінок

корзина

Разом:

Кошик

Дякуемо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом!

ОК