Лаванда

18.02.2020

Лаванда

Лаванда є вічнозелений багаторічний чагарник, корінь у якого мочкуватий і дерев’янистий, він може йти в ґрунт на глибину близько 2 метрів. У рослини є безліч стебел, в висоту які досягають близько 0,6 м, та дерев’яніють в нижній частині. Розташовані супротивно сидячі листові пластини мають лінійну форму і зеленувато-сріблястий забарвлення, на їх поверхні присутня м’яке опушення. Запашні квітки зібрані в перервані колосоподібні суцвіття по 6-10 штук в мутовках, вони пофарбовані в бузково-синій або синій колір. Утворюються суцвіття у верхній частині безлистних пагонів. Початку цвітіння лаванди доводиться на середину літнього періоду. Ця рослина вважається прекрасним медоносом. Дуже часто використовується для оформлення, клумб, бордюрів, кам’яних гірок, доріжок.

весна

сонячне місце

вимагає укриття на зиму.

ґрунт повинен бути сухим, добре пропускає воду і повітря, суглинистим або піщаним з рН 6,5-7,5

бажано

систематично і рясно

двічі протягом періоду вегетації. Навесні в ґрунт вносять комплексне мінеральне добриво з підвищеним вмістом азоту, а восени – фосфорно-калійне добриво.

сіра гниль

райдужний жук, пінниця, тля

відразу після того, як лаванда відцвіте; більш значне укорочення потрібно робити тільки в кінці осені, залишивши до 4-5 нових зелених пагонів.

Замовити дзвінок

корзина

Разом:

Кошик

Дякуемо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом!

ОК