Кипарисовик

18.02.2020

Кипарисовик

Кипарисовик (Chamaecyparis) є хвойним вічнозеленим деревом, яке відноситься до сімейства кипарисові. Кипарисовик зовні дуже схожий на кипарис, тому ці рослини часто плутають. Кипарисовик відрізняється від кипариса тим, що його гілки більш дрібні і плоскі. У даного дерева є також крона пірамідальної форми, яка дуже схожа на тую. Таке дерево має крону конусоподібної форми, при цьому довгі гілки є спадаютчими або розпростертими. Покриття поверхні стовбура – це світло-бура або коричнева кора, яка складається з невеликих лусочок. Загострені, щільно притиснуті листові пластини можуть бути пофарбовані в темно-зелений, димчасто-блакитний, зеленувато-жовтий або зелений колір. Молоді екземпляри мають голковидні листові пластини, а дорослі – лускоподібний. Діаметр шишок дорівнює 1,2 сантиметрів, при цьому дозріваючі в них насіння здатні до всхожості вже в рік висадки саджанця.

у квітні.

яскраве розсіяне світло для рослин з жовто-зеленою хвоєю і напівтінь для видів і сортів із зеленими голками.

Необхідно укриття. Колоновидні сорти рекомендується пов’язувати мотузкою, щоб сучки не обламуються під вагою снігу.

поживний, що не вапнуватий і добре дренований суглинок.

обов’язково

регулярний, витрата води – по 10 л на рослину, але в сильну спеку зволоження має бути більш частим і більш рясним.

комплексним мінеральним добривом два рази на місяць до середини літа. Молоді саджанці перший раз підгодовують через два місяці після посадки розчином мінерального добрива в половинній дозі.

коренева гниль

щитівки і павутинні кліщі.

Ранньою весною зрізати кінчики стебел, які постраждали від морозів, а також обрізати старі, травмовані або висохлі гілки. Навесні рекомендується провести і формуючу обрізку. За одну обрізку зрізати треба не більше 1/3 частини зеленої маси. Коли сезон активного росту восени закінчиться, обрізати 1/3 частина приросту нинішнього року, при цьому потрібно обов’язково зберегти наявну форму крони. Приступити до формуванню крони можна через 12 місяців після висадки або пересадки рослини.

Замовити дзвінок

корзина

Разом:

Кошик

Дякуемо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом!

ОК