Гортензія волотиста (мітлоподібна)

18.02.2020

Гортензія волотиста (мітлоподібна)

Гортензія волотиста – чагарник або дерево висотою до 10 м з неглибоко залягають корінням, територія поширення яких значно перевищує проекцію крони. Листя у гортензії волотистої яйцеподібні або еліптичні, довжиною до 12 см. Медоносні суцвіття представляють собою густоволосисті широкопірамідальні волоті завдовжки до 25 см і складаються з великих безплідних квіток діаметром до 2,5 см, зеленувато-білі пелюстки яких поступово рожевіють, і дрібних плодоносних білих квіток з рано опадають пелюстками. Вперше гортензія волотиста зацвітає у віці 4-5 років. Плід представляє собою розтріскуються на верхівці при дозріванні коробочку з численними дрібними, але надзвичайно життєздатним насінням.

весна, осінь

яскраве світло або напівтінь

вимагає укриття.

родючий, нейтральний, без домішки вапна або інших лугів, краще глинисті ґрунти

обов’язково

рясний і регулярний

добрива вносять 4 рази за сезон: ранньою весною – органіку з високим вмістом азоту, в період бутонізації та в середині літа – мінеральні добрива, а восени – калійно-фосфорні добрива

біла і сіра гнилі, борошниста роса, пероноспороз, септоріоз, хлороз, вірус кільцевої плямистості

тля, павутинний кліщі, галові нематоди, равлики

санітарну і формуючу обрізку, для омолодження пагонів – проводять навесні; під час підготовки до зими – старі та посохлі пагоні, які можуть пошкодити молоді пагони при попаданні снігу.

Замовити дзвінок

корзина

Разом:

Кошик

Дякуемо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом!

ОК