Гортензія дуболиста

18.02.2020

Гортензія дуболиста

Гортензія дуболиста – розгалужений чагарник середньої висоти (1,5 м.) з досить жорсткими деревоподібними пагонами і великими, лопатевими листям з різьбленими краями, що зовні нагадують дубове листя (звідси і назва виду). Молоді пагони, і нижня сторона листя покриті тонкими волосками. Велику частину сезону листя мають зелене забарвлення, восени листя ефектно переходять в темно-червоний або бордовий колір, до пізньої осені залишаються на пагонах. Гортензія зацвітає влітку, на кінцях пагонів, розвиваються досить великі, пухкі, волотисте суцвіття, що складаються з дрібних плодоносних і великих безплідних квіток. Квіти зазвичай білого кольору, в залежності від сорту можуть відрізнятися відтінком або кольором. Гортензія дуболиста добре росте поблизу ставків. Її часто садять, обрамляючи майданчики для відпочинку. Рослина добре виглядає в поєднанні з маленькими декоративними квітами.

Весна

Напівтінь

морозостійка; вимагає укриття в перший рік

суглинки, вологопроникні ґрунти. Оптимальний рівень рН для дуболистої гортензії 4,5-6,5

обов’язково

регулярний, рясний

кінець весни – початок літа – комплексні мінеральні добрив у вигляді суперфосфату, сечовини, калійної сірки. Далі, підгодівля 2 рази на місяць до середини літа.

сіра гниль, пероноспороз (помилково борошниста роса), грибок

тля; довгоносик; павутинний кліщ; остроносік.

обрізка дозволяє сформувати більші суцвіття; санітарна і формувальна проводиться навесні до розпускання бруньок, омолоджувальна – восени, щоб навесні з’явилися молоді пагони.

Замовити дзвінок

корзина

Разом:

Кошик

Дякуемо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом!

ОК