Бадан

18.02.2020

Бадан

Бадан – вічнозелена трав’яниста рослина сімейства камнеломкові. Велике м’ясисті листя нагадує за формою вуха слона, звідси і простонародна назва рослини – слонячі вуха. Листя бадану зібрані в щільну розетку. Коренева система потужна, але поверхнева. Під час цвітіння з’являється кілька довгих голих квітконосів, посипаних численними келихоподібними квітками. Бадан в садах цвіте з березня по травень (може повторити цвітіння восени, але не так рясно). Під час цвітіння, в залежності від виду або сорту, висота рослини може досягати 50 см. Забарвлення квітів – білий, відтінки рожевого, фіолетового. Після цвітіння рослини зачаровують декоративними вічнозеленими листям, за винятком миготливого виду, листя якого гинуть на зиму. Бадан є декоративним елементом композиції в саду практично цілий рік. У ландшафтному дизайні бадан використовують на альпійських гірках і біля водойм, в групових посадках з іншими декоративними багатолітниками.

посів насіння в ящик на розсаду – під зиму, пікіровка сіянців – на початку червня, висадка сіянців у відкритий грунт – на початку серпня. Найміцніші сіянці можна висаджувати у відкритий грунт на початку червня без пікіровки.

напівтінь, але можна вирощувати і під розсіяним світлом.

морозостійкий (молоді рослини потребують укриття)

легкий, пухкий, вологий, слаболужний.

обов’язково

якщо сезон видався посушливий, перший полив роблять у період бутонізації, потім під час цвітіння, потім ще через 2-3 тижні. Якщо кількість опадів звичайна, полив не потрібний.

ранньою весною після обрізки, потім через два тижні після цвітіння в ґрунт вносять комплексні мінеральні добрива в рідкому вигляді.

рамуляріоз

заслинені пінниці і нематоди.

навесні – видалення пошкодженого або засохлого листя

Замовити дзвінок

корзина

Разом:

Кошик

Дякуемо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом!

ОК